Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Newsletter

Już dziś zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie najważniejsze informacje o konkursach i promocjach

O nas

Nazwa firmy: Centrum Hurtowe Pasz
Adres: ul. Kościuszki 38b, 88-300 Mogilno
Telefon: 525699032

Aktualności

Transport Zwierząt

01.06.2017

Przed nami wiosennych i letnich wyjazdów urlopowych. Będziemy więcej podróżowali samochodem i pokonywali większą ilość kilometrów.

Zadbajmy o bezpieczeństwo wszystkich pasażerów, także naszych pupili

Podczas podróży samochodem często zdarza nam się zaponieć  o odpowiednim zabezpieczeniu naszych zwierząt, nie myśląc co mogłoby się stać z psem lub kotem podczas nagłego hamowania. Niebezpieczeństwo związane z nieodpowiednim przewożeniem zwierząt wzrasta wraz z prędkością z którą sie poruszamy. Trzeba zdać sobie sprawę, że podczas zderzenia pies może wypaść z auta przxez przednią szybę powodując zagrożenie nie tylko dla swojego życia, ale także dla życia kierowcy i pasażerów.

W Polsce nie ma regulacji w Kodeksie Ruchu Drogowego, które jednoznacznie określają odpowiedni sposób przewożenie zwierząt. Policjant jednak może odnieść się do artykułu 60 pkt 1, który brzmi "Zabrania sie używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe, lub poza nim.

Pamiętajmy przede wszystkim o bezpieczeństwie nas samych i pupili

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na "http://www.josera.pl/pet-on-board/"

Konkurs- Majówka z Psem

26.04.2017

Konkurs- Majówka z Psem

W związku ze zbliżającym się weekendem majowym przygotowaliśmy dla Was i Waszych pupili konkurs z nagrodami, które ucieszą każdego czworonożnego domownika

Zdjęcia konkursowe należy wysyłać do 7 maja, na tablice fanpage PsiaNatura

https://www.facebook.com/psianatura/photos/a.742465735889366.1073741828.729946220474651/1051785424957394/?type=3&theater

Psia Nautra

29.12.2016

Niepowtarzalne miejsce dla miłośników zwierząt, szczególnie psów. Bogata oferta karm od jakości super premium do podstawowej.

Zmiany w serwisie PsiaNatura

15.11.2016

W ciągu ostatnich tygodni trwały prace nad zmodernizowaniem i uproszczeniem naszego serwisu.

Serwis psianatura.com.pl został całkowicie przebudowany, wszystko z myślą o prostocie i wygodzie składania zamówień.

Sklep internetowy został całkowicie zmodyfikowany, oparł się tym razem na nowej, silnej i bezpiecznej strukturze bezpośrednio odnoszącej się do systemu paragonowania i fakturowania towarów, co zapewnia wygodę użytkowania nie tylko nam, ale także i Tobie 

Niestety za zmianami strukturalnymi poszła w patrze także zmiana baz danych, które przechowywały konta użytkowników. 
Ze względów bezpieczeństwa Państwa danych prosimy o założenie nowych kont

Witryna stworzona na platformie